Antoryum

Toplam 1 Ürün Bulundu

Antoryum çiçeği, karşılıksız sevgi ve mütevazilik simgesi olarak, sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biridir. ButikFlorist, sizlere kırmızı antoryum başta olmak üzere birçok renk seçeneği sunar. Antoryum saksı bitkisi olarak da tercih edilen bu çiçek, az bakım ve az sulama ile uzun süre canlılığını korur.

Antoryum aranjmanı, sevdiklerinize olan duygularınızı ifade etmenin şık bir yoludur. ButikFlorist, vazoda antoryum veya antoryum bitkisi seçenekleriyle, her zevke uygun şık aranjmanlar hazırlar. Ucuz antoryum seçenekleriyle de bütçenize uygun, kaliteli çiçekler sunar.

ButikFlorist'in 23 yıllık tecrübesiyle hazırlanan antoryum siparişi, online çiçekçi avantajıyla İstanbul ve Ankara'nın her noktasına ulaşır. Hızlı çiçek gönderimi ile sevdiklerinize, onları düşündüğünüzü en güzel şekilde gösterebilirsiniz.

Siparişinizi çiçekçi ButikFlorist.com üzerinden veya telefon yoluyla verebilir, sevdiklerinizin yüzünde bir gülümseme yaratmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. İstanbul için sunulan çiçek siparişi hizmetimizle, sevdiklerinize olan sevginizi antoryumun zarif dokunuşuyla iletebilirsiniz.