Çelenk gönderimi için ButikFlorist.com seçenekleri. İnsanlar düğün ve cenaze günlerinde kendilerine destek olanları asla unutmazlar unutamazlar. Dost kara günde belli olur derler. Hayatın iki farklı ucunda kolay unutulmayacak anlardır. Sevdiklerinize acı günlerinde taziye amaçlı cenaze çelengi gönderebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız  çiçek siparişleri en kısa sürede ulaştırılacaktır. Bizler her anınızda her zaman zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. Bizlerin aracılığıyla taziye mesajlarınızı çelenk siparişi oluşturarak iletebilirsiniz.Mutluluklar paylaştıkça çoğalır, üzüntüler ise paylaştıkça azalır.Yakınını kaybeden sevdiğimizin üzüntüsünü paylaşmak, onun omuzlarına yüklenen ağır yükü biraz olsun azaltabilmek isteriz bu acılı günde.

Başın sağ olsun yeter onlar için, ama bizim için yetmez bu iki kelime. Yitirilen canın rengarenk çiçeklerle dolu bahçeye olan yolculuğunu anımsatmak ve sevdiğimize en güzel teselliyi vermek için bir çelenk yaptırırız cenaze töreni için. Bu cenaze çelengindeki çiçekle uğurlarız meftayı.

Biliriz ki çiçekler cennet bahçeleri süsledikten sonra yeryüzünü de süslemiştir. Solup giden çiçekler, tohumlarıyla yeni bir tomurcuk açarken, yiten canın da cennet bahçesinde yeniden hayat bulacağını yine çiçeklerin zengin dilinden dinleriz.

Siz de sevdiklerinizin acılarını paylaşmak için çelenk göndermek isterseniz ButikFlorist.com’a gelin. Çelenk siparişinizi verin. Çelenginiz en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde adrese ulaşır. Size de sevdiğinizin acısını paylaşabilmenin huzurunu yaşamak kalır.

Sevdiklerinizden çok uzaklarda olsanız da onların acılarını paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken online çiçekçinizin ButikFlorist.com internet adresinden ya da telefonundan sipariş vermek.yükümüz ağır sevginizi taşıyoruz.