Aranjman

ButikFlorist, 23 yıllık tecrübesiyle, dünyanın en iyi annesine, en sağlam dostuna, en güzel aşığına dünyanın en anlamlı hediyesini vermeniz için size eşsiz aranjman siparişi seçenekleri sunuyor. Çiçek, kelimelerin yetersiz kaldığı anlarda duygularınızın tercümanı olur. Çiçek aranjmanı, doğanın yeryüzündeki en saf aşk ifadesi, renkleri ve kokularıyla şairlere, ressamlara ve sanatçılara ilham veren bir sanat eseri gibidir.

Sevdiklerinize, onların hayatınızdaki önemini ve değerini göstermek için gül aranjmanı, orkide aranjmanı, lilyum aranjmanı, karanfil aranjmanı gibi birbirinden farklı ve özel seçenekler mevcut. Gül aranjmanı siparişi ile aşkınızı, orkide aranjmanı ile zarafetinizi, lilyum aranjmanı ile saf sevginizi ifade edebilirsiniz.

ButikFlorist’in geniş dağıtım ağı sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun, aranjman gönder seçeneğiyle sevdiklerinize çiçek yollayabilirsiniz. Çiçekleriniz, en taze ve en hızlı şekilde sevdiklerinize ulaşacak. İster İstanbul çiçek siparişi, ister Ankara çiçek siparişi olsun, ButikFlorist ile sevdiklerinize özel hissettirmenin keyfini çıkarın. Aranjman gönderimi, sevgi ve düşünceliliğinizin en güzel ifadesi olacak.