ButikFlorist, özel günlerinizi daha da anlamlandırmak için sizlere Vip Çiçek koleksiyonunu sunar. Sadece bir çiçek siparişi ile sevdiklerinize özel hissettirecek, Premium çiçek aranjmanlarımız, her anı zarif bir kutlamaya dönüştürür. İster gündelik bir jest yapın, ister büyük bir sürpriz; online platformumuz üzerinden kolaylıkla vip çiçek online çiçek gönderimi yapabilirsiniz.

Eşsiz ve farklı çiçek seçeneklerimizle, siz de sevdiklerinizin yüzünde eşsiz bir gülümseme yaratmak için ButikFlorist’in çiçek buketi ve sepet çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Her bir vip çiçek siparişi ile, sevginizi ifade etmenin en zarif yolunu seçmiş olursunuz.

İstanbul'un neresinde olursanız olun, Premium çiçek gönder servisimizle sevdiklerinizin kapısına kadar gelen bu özel hizmet, hem göze hem de gönle hitap eder. Online çiçekçi konforuyla, seçkin ve kaliteli çiçekçi deneyimini yaşayabilir, vip çiçek online gönder seçeneğimizle her mesafeyi aşabilirsiniz.

ButikFlorist, her bir çiçeğin öyküsünü, duygu dolu aranjmanlarıyla anlatır. Özel çiçek seçeneklerimiz, zarif tasarımlarıyla sevdiklerinizi VIP gibi hissettirir. Onlara vip çiçek yollayarak diyerek, sizin düşüncelerinizi ve duygularınızı onurlandıran bir hediye sunabilirsiniz.

Siz hayal edin, biz ButikFlorist olarak bunu gerçeğe dönüştürelim. 250'den fazla çiçek arasından seçim yapın, hayal gücünüzle birleştirdiğiniz buketleri sevdiklerinize ulaştıralım. Vip Çiçekler serimizle, kaliteli hizmeti ve zarafeti ayağınıza getiriyor, sevdiklerinize göndermek istediğiniz duyguları en güzel haliyle iletiyoruz.