Yeni iş-Terfi

Toplam 66 Ürün Bulundu

Arkadaşların, dostlarınızın mutluluğuyla mutlu olanlardan mısınız? O zaman bugün sizin de mutlu bir gününüz. Arkadaşınızın ilk iş günü. Masasının üstünde bilgisayarı, kalemliği, not kağıtları her şey var. Her şey yerli yerinde, ama bir şey eksik. Sizden gelen gününü aydınlatacak bir çiçek.

Renkleriyle, duruşlarıyla, kokularıyla arkadaşınızı stresten uzaklaştıracak, ilk iş günü sendromunu atlatacağı eşsiz bir çiçek göndererek onu daha da mutlu edebilirsiniz. Birliktelik güven getirir. Güven ise başarı. Arkadaşınızın başarılı bir iş serüvenine başlaması için iş dünyası için küçük ama arkadaşınız için büyük bir adım atabilirsiniz. Tebriğinizi sadece yeni işe başlama için değil bir terfi için de aynı güzellikte kutlayabilirsiniz. Arkadaşınızın zirveye çıktığı basamakları en şık çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Daha ne bekliyorsunuz? ÇiçekAvm'e gelin. Sevdiklerinizin Yeni iş terfi kutlamaları için birbirinden şık çiçeklerimizi, birbirinden özgün tasarımlarımızı seçin. Sevdiklerinize gönderin. Arkadaşlarınızın mutluluğuna ortak olun.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Online çiçekçiniz ÇiçekAvm ile arkadaşlarınızın yeni iş - terfisini kutlamak için siparişinizi verin. Ürününüz aynı gün içerisinde sevdiklerinize ulaşsın. Size de arkadaşlarınızın en önemli anında yanında olabilmenin mutluluğunu yaşamak kalsın.