Gül

Toplam 114 Ürün Bulundu

Aşkı anlatmanın en güzel yolu nedir diye sorsalar? Aşkı bilenlerin hepsinin cevabı sevgiliye verilen gül olur. Çiçeklerin sultanıdır gül. Renkleriyle en güzel sevgi sözcüklerini fısıldar sevdiklerimizin kulağına. Kırmızı gül, aşkın ve tutkunun simgesidir. Rengini uğruna canını feda eden bülbülün kanından almıştır. Ölümsüz aşkı anlatır. Beyaz gül, masum ve saf sevginin simgesidir. Pembe gül, gönlüm sende der sevdiğiniz kişiye, o asil görüntüsüyle. Mavi gül ender bulunan sevgilerin simgesidir. Siz de sevdiklerinize beslediğiniz duyguları güllerin dilinden ifade etmek istiyorsanız gül siparişi verin. Nasıl mı? ButikFlorist ile.

23 yıllık tecrübesiyle sektörde fark yaratan online çiçekçiniz ButikFlorist'den sevdiklerinize gül gönderin, sevdiklerinize mutluluk diyarının kapılarını açın. Bukette gül ve vazoda gül seçeneklerinden oluşan eşsiz gül aranjmanı çeşitleriyle aşkınızı en güzel haliyle sevdiklerinize iletin.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz güllerle gününüzü daha özel hale getirin. Sevdiklerinize çiçek siparişi vermek için tek yapmanız gereken butikflorist.com internet adresini ziyaret etmek ya da  telefonu aramak. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte sevdiklerinize ulaşır. Size de aşkınızı doyasıya yaşamanın keyfini çıkarmak kalır.


İstanbul Çiçek Siparişi

Ankara Çiçek Siparişi