Gül

Toplam 97 Ürün Bulundu

Gül, aşkın ve sevginin en güçlü simgesidir. Her bir gül rengi, farklı bir duyguyu temsil eder. Romantizmin doruklarına ulaşan kırmızı gül, saf sevgiyi temsil eden beyaz gül, sevimlilik ve nezaketin ifadesi olan pembe gül ve nadir bulunan derin sevgileri simgeleyen mavi gül; hepsi ButikFlorist'in zarif koleksiyonunda sizleri bekliyor.

ButikFlorist, 23 yılın getirdiği deneyim ve kaliteyle, sevdiklerinize gül göndermek istediğinizde tercih edebileceğiniz mükemmel bir çiçekçidir. Sevginizi ifade etmek için gül siparişi vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İster bukette gül olsun, ister vazoda gül, her bir gül aranjmanı el emeği ve göz nuru ile hazırlanır.

Özel günlerinizde, Doğum Günü’nden Sevgililer Günü’ne, yıldönümünden sıradan bir günü özel kılmak istediğinize, ButikFlorist’in ucuz gül seçenekleri ve hızlı çiçek siparişi servisiyle, aşkınızı anlatmanın en etkileyici yolunu bulacaksınız. Online çiçek alışverişinizde ButikFlorist, uygun fiyatlar ve kaliteli hizmeti bir arada sunarak sizlere değer katıyor.

ButikFlorist ile gül siparişi vermek, aşkınızı sevdiklerinize ulaştırmak için tek yapmanız gereken birkaç tık. Sevginizin büyüklüğünü, ButikFlorist'in güllerinin zarafetiyle ifade edin ve sevdiklerinizin yüzünde unutulmaz bir tebessüm yaratın.