İyi günde kötü günde sevdiklerimizin yanında olmalıyız.Mutlulukların paylaştıkça çoğaldığını bildiğimiz gibi, üzüntülerin de paylaştıkça azaldığını da bilmeliyiz. 'Başın sağ olsun' dediğimiz de 'Dostlar sağ olsun' diyen sevdiklerimizin acılarını omuzladığımızı hissettirmeliyiz.

Bunu en güzel haliyle çiçeklerle anlatabiliriz. Önce tomurcuklanan, sonra eşsiz güzelliğiyle açan, sonra da dökülen yapraklarında hüzünlü elvadayı barındıran çiçeklerle. Hayatımızın en güzel özetidir Çiçekler bu haliyle. Bize teselli veren bir halleri vardır renkleri ve duruşlarıyla. Kelimelerle ifade edemediğimiz duyguları aktarır sevdiklerimize.

Siz de sevdiklerinizin acılarını paylaşarak hafifletmek istiyorsanız onlara Çiçek Gönder ebilirsiniz. butikflorist.com bu anlamlı görevi yerine getirmenizde size yardımcı oluyor. Cenaze-Tören gibi günlerde, güne özel hazırladığımız çelenkler ve sepetlerle duygularınızı sevdiklerinize iletebilirsiniz.

Çok uzaklarda olsanız da gönüllerin bir olması için Çiçek Siparişi nizi verebilirsiniz. Siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte, sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Onlara yalnız olmadığını en anlamlı haliyle hissettirir. onları yanlız bırakmayın siparişinizi verin rahat edin.