Büyülü güzelliğiyle akılları baştan alan, zerafetiyle kalbinizi okşayan, asaletiyle kendine hayran bırakan bir kadına verilecek en özel hediye nedir? Asaletin ve masumiyetin simgesi orkidedir elbette. Çiçeklerin kraliçesi olan bu eşsiz çiçek, sevdiğiniz kadındaki tüm özellikleri yansıtır. Siz de sevdiklerinize göndereceğiniz orkide çiçeğiyle onlara karşı beslediğiniz hislerinizi, düşüncelerinizi kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

Sevdiklerinize orkide göndermek için tek yapmanız gereken ButikFlorist.com internet adresinden ya da  telefon numaramızdan orkide siparişi vermek. Ürününüz en hızlı ve en taze haliyle sevdiklerinize ulaşırmak bizim işimiz.. Size de sevdiklerinize olan hislerinizi kolayca anlatabilmenin mutluluğunu yaşamak kalır.

Sevgililer Günü, Yıl dönümü, Doğum Günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz dendrobium orkide phalaenopsis orkide ile gününüzü daha özel hale getirebilirsiniz. Duruşu ve renkleriyle derin anlamlar taşıyan bu asil çiçekle ilişkinize gösterdiğiniz özeni de gözler önüne serebilirsiniz.

Sevdiklerinden çok uzaklarda olsanız da onlara çiçek göndermek istiyorsanız hızlı çiçekçiniz ButikFlorist'e gelin. Mutluluklarınızı çoğaltın.

İstanbul Çiçek Siparişi

Ankara Çiçek Siparişi