Yılbaşı Hediyesi

Toplam 0 Ürün Bulundu

İhtiyarlayan bir yıl saçı başı ağarmış, bastonuna dayanarak geliyor. Sırtında koskoca bir yılın yükü var. Mutluluklar, acılar, sevinçler, yeni bir yıla emanet edeceği umutlar. Bayrağını yeni doğmuş, emeklemeye hazırlanan bir yıla devretmek için geliyor. Yeni yıl, yeni umutlar, yeni bir sayfa, yeni bir mutluluklara gebe. Herkesin elinde bir dilek. Herkes sevdikleriyle birlikte olmak istiyor.

Siz de sevdiklerinizin yeni yıl dileklerini yerine getirmek ister misiniz? O zaman onları düşündüğünüzü gösterin, tatlı bir sürpriz yapmak için kollarınızı sıvayın ve en güzel yeni yıl hediyesini sevdiklerinize gönderin. Nasıl mı? ÇiçekAvm'in sevdikleriniz için hazırladığı meyve ve kek sepetleriyle. En özgün tasarımların yer aldığı yılbaşı meyve sepetlerinde çikolatalı çam ağacı, leziz trufflelarla hazırlanan dilek ağacı ve daha pek çok tatlı sürpriz bulabilirsiniz.

Onlara bu yılbaşı hediye göndermek istiyorsanız ve uzaklarda olsanız da onların yanında olup dileklerini gerçekleştirmek istiyorsanız fazla düşünmenize gerek yok. ÇiçekAvm'e gelin. En güzel meyve&kek çeşitlerinden birini seçin ve sevdiklerinizin dileklerini en tatlı haliyleyerine getirin.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız. Tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com adresini ziyaret etmek. Onlara bu yılbaşı meyve göndermek. Bu tatlı ve nadir anları en tatlı haliyle sevdiklerinize yaşatmak.