Tıp Bayramı

Toplam 54 Ürün Bulundu

Tüm günlerin özel bir yeri vardır. Ama hayat kurtarıcı olan gerçek kahramanlarımız doktorların Tıp Bayramı'nın yeri daha özeldir. Bu isimsiz kahramanlar için yılda bir gün kutlanan günü, bayram havasında geçirmeleri için özel bir hediye almaya ne dersiniz? Doktorlara özel hediyeleri bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz. ButikFlorist Tıp bayramı için hediye bakmaya başladığınızda yanınızda.

En şık çikolatalı çiçek aranjmanlar ile en anlamlı doktor hediyeleri ButikFlorist 'de. Onlara çiçek göndermek için tek yapmanız gereken butikflorist.com internet adresinden ya da elefondan siparişinizi vermek. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde isimsiz kahramanlara ulaşır. Size de Tıp Bayramı'nda onların kahramanı olmanın mutluluğunu yaşamak kalır.

Yılın 365 günü çiçek yollayabileceğiniz ButikFlorist 'e gelin ve hafta sonu, tatil günü fark etmeksizin siparişinizi verin. 30 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin mutluluğu için çalışan ButikFlorist  farkıyla, Tıp Bayramı'nda dilediğiniz an çiçek gönderin.