Toplam 142 Ürün Bulundu

Bağlum Çiçekçi, Bağlum Çiçek Siparişi

Bağlum ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiklerinizin hayatındaki sıradan bir günü, çok özel bir gün haline getirecek bir sihirli değneğiniz olsun ister misiniz? O sihirli değnek Bağlum çiçekçiniz Butikflorist'ten başkası değil. Yüzlerce ürün çeşidiyle dileyin bizden ne dilerseniz. En şık çiçekler, en lezzetli meyve sepetleri, peluş oyuncaklar, çikolatalar ve daha pek çok özel ürünü Butikflorist'de bulabilirsiniz.

Bağlum çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaştırmak için Butikflorist'e gelin. Geniş dağıtım ağına sahip Butikflorist ile yalnızca Bağlum'a değil Keçiören'in tüm semtlerine de çiçek gönderebilir. Bağlum çiçek göndermek için tek yapmanız gereken butikflorist.com internet adresinden ya da  telefondan siparişinizi vermek.

Bayram günü, tatil günü gibi günlerinizde de kesintisiz hizmet veren Butikflorist ile dilediğiniz an Bağlum'daki sevdiklerinize çiçek gönderme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden Butikflorist'e gelin. Bağlum'daki sevdiklerinizin en güzel dileklerini gerçekleştirin.

Ankara'nın neresinde olursanız olun Bağlum artık size çok yakın!