Toplam 142 Ürün Bulundu

Dikimevi Çiçekçi, Dikimevi Çiçek Siparişi

Dikimevi ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Dikimevi'ndeki sevdiklerinize özel bir gün hediye etmek ister misiniz? O halde doğru adrestesiniz. 30 yıllık tecrübesiyle sektörde fark yaratan Dikimevi çiçekçiniz Butikflorist ile sevdiklerinize özel bir gün hediye etmek çok kolay! Yüzlerce ürün çeşidi arasından en seçkin sepet çeşitleri çeşitleri, en lezzetli meyve sepeti modelleri, en özgün ayıcıklı ve çikolatalı aranjmanlar ile en güzel sürprizi siz yapacaksınız.

Dikimevi çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde adrese teslim eden Butikflorist, geniş dağıtım ağıyla yalnızca Dikimevi'ne değil, Çankaya'nın tüm semtlerine de çiçek siparişinizi tam zamanında ulaştırır. Dikimevi çiçek gönderimi için butikflorist.com internet adresinden ya da  telefondan gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yılın 365 günü kesintisiz çalışan Butikflorist ile bayram günü, tatil günü fark etmeksizin Dikimevine çiçek göndermenin ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Siz de Dikimevine çiçek siparişinizi vakit kaybetmeden verin. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerinizi daha anlamlı hale getirin. Kendi özel gününüzü belirleyin.

Ankara'nın neresinde olursanız olun Dikimevi artık size çok yakın!