Sevgililer Günü Çiçekleri

Toplam 118 Ürün Bulundu

Sevgililer Günü Çiçekleri

Dünyanın en güçlü duygusu sevgi. Sevgi iki kalp arasında mesafe tanımayan bir bağdır. Yalnızlığa düşmandır sevgi. Zaten yaradılışımız da bunu gerektirir. Cennette yaşamasına rağmen içinde bir boşluğu hisseden ve bu durumu yaratanına bahseden Hz. Adem, Hz Havva'ya kavuşur. Çünkü insanoğlunun tabiatıdır sevgi. Aslında sevgi kelimesini birgüne hapsetmek olmaz. Ama bugün daha çok sevmemiz için bir sebebimiz olabilir. En değer verdiğim, en sevdiğim, en çoğum sensin demek için sevdiklerinize anlamlı bir hediye göndermelisiniz. Tabii ki bu anlamlı hediyelerin başında çiçekler gelir. 14 Şubat Sevgililer Günü Çiçek Gönderimi ile sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.


Sevgililer Günü'nde Hangi Çiçek Gönderilir?

Bu sorunun cevabı aslında sizde biz sadece bu cevabı keşfetmenize yardımcı olacağız. 

Sevgililer Günü gülleri, Sevgiliye Gül: Güller çiçeklerin sultanı. Aşkın, tutkunun simgesi. Kırmızı güller tutkuyu, beyaz güller ise sadakati temsil eder. Siz isterseniz iki gülden gül buketi aranjmanı hazırlatabilirsiniz.


Sevgiliye Lilyum: Lilyumlar saf sevgiyi ifade ederler. Seni içten, samimimi ve en temiz duygularımla seviyorum demektir. Zambakgiller ailesinden olan lilyum çiçeğini kırmızı gülle zenginleştirip yanına peluş ayı da ekleyebilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi ne almalıyım sorunuza en güzel cevap da bu olur.


Sevgiliye Orkide: Zarif sevgilinize, zarafetini anlatacak daha iyi bir çiçek bilmiyoruz. Kuğu gibi uzanan dalının üzerinde yaprakları nadide aşkınızı ifade eder. Asilliği, zarafeti, nadideliği anlatan beyaz orkide ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevgililer Günü için çiçeklerle hizmetinizde olan istanbul online çiçekçiniz Butik Florist, bu özel günde sevgililer günü çiçek siparişinizi en hızlı biçimde sevdiklerinize teslim eder.